fbpx

Oferta pracy – Geolog – Laborant budowlany

Geolog – Laborant budowlany – Firma Geologiczna Felkel & Guś Sp. z o.o.

O firmie naszych absolwentów

Oferujemy usługi w zakresie obsługi geotechnicznej i laboratoryjnej budów. Wykonujemy nadzory w trakcie realizacji robót budowlanych inwestycji kubaturowych oraz infrastrukturalnych.

Oferujemy również usługi w zakresie badań geotechnicznych i geologiczno-inżynierskich oraz laboratoryjnych. Wykonujemy usługi związane z rozpoznaniem warunków gruntowo-wodnych podłoża gruntowego inwestycji kubaturowych oraz infrastrukturalnych.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo, indywidualne rozwiązania oraz terminowość realizacji.

Twój zakres obowiązków:
– Nadzór geotechniczny i laboratoryjny na budowie,
– Wykonywanie otworów badawczych, sondowań dynamicznych,
– Wykonywanie badań płytą statyczną VSS i płytą dynamiczną,
– Wykonywanie badań laboratoryjnych gruntu i kruszyw,
– Pobieranie próbek betonu do badań laboratoryjnych,
– Oznaczanie konsystencji, temperatury, zawartości powietrza, zbrojenia rozproszonego w mieszance betonowej,
– Praca w terenie, na budowie i w laboratorium,
– Praca na miejscu i w delegacji.

Nasze wymagania:
– Wykształcenie wyższe geologiczne lub/i budowlane,
– Mile widziane uprawnienia geologiczne nr XI, XII, XIII lub wyższe,
– Umiejętność posługiwania się sprzętem terenowym takim jak: zestaw do wiercenia ręcznego, sonda dynamiczna DPL, płyta statyczna VSS, płyta dynamiczna i inne,
– Doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane, ale mile widziane,
– Pracowitość, samodzielność,
– Umiejętność organizacji pracy samodzielnej i w zespole,
– Odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność, wysoka kultura osobista,
– Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w trakcie realizowanych zadań.

To oferujemy:
– Umowa o pracę,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Premie i nagrody uznaniowe,
– Inne profity tj. ubezpieczenie grupowe, Karta Multisport i inne,
– Stabilność zatrudnienia,
– Pracę w miłej atmosferze,
– Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@fgfg.pl

Scroll to Top